2017

Medaile získané sportovci ASC Dukla v roce 2017

Mistrovství světa

Zlato Ondřej Samek  karate, kata open - Carrara, Itálie
Zlato Ondřej Synek  veslování, skif - Sarasota, USA
Zlato Tomáš Svoboda  biathle - Viveiro, Španělsko
Zlato Eliška Přibylová  biathle - Viveiro, Španělsko
Zlato Tomáš Svoboda, David Svoboda, David Kindl  biathle, družstva - Viveiro, Španělsko
Zlato Martin Fuksa  rychlostní kanoistika - C1 500 m, Račice
Zlato Josef Dostál  rychlostní kanoistika - K1 500 m, Račice
Zlato Václav Kolář  cyklistika, biketrial elite 20- Pujalt, Španělsko
Zlato Barbora Špotáková  atletika, hod oštěpem - Londýn, Velká Británie
Zlato Tomáš Svoboda  kvadriatlon, sprint štafeta, podíl 1/4 - Komárno, Slovensko
Zlato Tomáš Svoboda  kvadriatlon, štafeta, podíl 1/4 - Lazinov, ČR
Zlato Ester Ledecká  snowboarding, paralelní obří slalom - Sierra Nevada, Španělsko
Stříbro Ondřej Samek  karate, kata tradicional forms - Carrara, Itálie
Stříbro Adéla Citová  sportovní aerobik - Leiden, Nizozemsko
Stříbro Adéla Citová  sportovní aerobik, tria, podíl 1/3 - Leiden, Nizozemsko
Stříbro Tereza Fišerová  vodní slalom, kanoe - Pau, Francie
Stříbro Eliška Přibylová  triathle - Viveiro, Španělsko
Stříbro Tomáš Svoboda, Eliška Přibylová  biathle, smíšená štafeta - Viveiro, Španělsko
Stříbro Jaroslav Kulhavý  horská kola, cross country - Cairns, Austrálie
Stříbro David Kostelecký  sportovní střelba, trap družstva podíl 1/3 - Moskva, Rusko
Stříbro Martin Fuksa  rychlostní kanoistika - C1 1000 m, Račice
Stříbro Jakub Vadlejch  atletika, hod oštěpem - Londýn, Velká Británie
Stříbro Tomáš Svoboda  kvadriatlon, sprint - Komárno, Slovensko
Stříbro František Hofman  naturální kulturistika, do 175 cm - Rimini, Itálie
Stříbro Tomáš Bábek  dráhová cyklistika, 1 km s pevným startem - Hongkong, Čína
Stříbro Ester Ledecká  snowboarding, paralelní slalom - Sierra Nevada, Španělsko
Bronz Sandra Mašková  kickbox, do 56 kg - Budapešť, Maďarsko
Bronz Tereza Fišerová, Monika Jančová  vodní slalom, kanoe hlídky, podíl 2/3 - Pau, Francie
Bronz David Svoboda  triathle - Viveiro, Španělsko
Bronz Eliška Přibylová, David Kindl  triathle, smíšená štafeta - Viveiro, Španělsko
Bronz Miloš Slavíček, Tomáš Nýdrle  sportovní střelba, skeet družstva, podíl 2/3 - Moskva, Rusko
Bronz Jana Ježová  rychlostní kanoistika, maraton - Pietermaritzburg, Jihoafrická rep.
Bronz Daniel Havel, Jakub Špicar, Radek Šlouf, Jan Štěrba  rychlostní kanoistika - K4 500 m, Račice
Bronz Josef Dostál  rychlostní kanoistika - K1 1000 m, Račice
Bronz Daniel Havel, Jakub Špicar  rychlostní kanoistika - K2 1000 m, Račice
Bronz Petr Frydrych  atletika, hod oštěpem - Londýn, Velká Británie
Bronz Tomáš Bábek  dráhová cyklistika, keirin - Hongkong
Bronz Kateřina Nash  cyklokros - Bieles, Lucembursko

Mistrovství Evropy

Zlato Olga Roučková  motorismus, čtyřkolky open - FIM ME Bajas seriál
Zlato Olga Roučková  motorismus, čtyřkolky - FIM ME Bajas seriál
Zlato Tomáš Svoboda  kvadriatlon, sprint - Bergsee Ratscher, Německo
Zlato Libor Jiroušek  parašutismus, individuální akrobacie - Podgorica, Montenegrov
Zlato Jiří Gečnuk  parašutismus, kombinace - Podgorica, Montenegrov
Zlato Libor Jiroušek, Jiří Gečnuk, Hynek Tábor, Oldřich Šorf a Miloslav Kříž  parašutismus, týmová kombince - Podgorica, Montenegrov
Zlato Miloš Slavíček  sportovní střelba, skeet - Baku, Ázerbájdžán
Zlato David Kostelecký  sportovní střelba, trap - Baku, Ázerbájdžán
Zlato Ondřej Polívka, Martin Bilko  moderní pětiboj, štafeta mužů - Minsk, Bělorusko
Zlato Martin Fuksa  rychlostní kanoistika,C1 500 m - Plovdiv, Bulharsko
Zlato Ondřej Synek  veslování - skif, Račice
Zlato Pavel Maslák  atletika, 400 m, hala - Bělehrad, Srbsko
Stříbro Jakub Holuša  atletika, kros, smíšená štafeta - Slovennsko, Šamorín
Stříbro Libor Jiroušek, Jiří Gečnuk, Hynek Tábor, Oldřich Šorf a Miloslav Kříž  parašutismus, tým přesnost přistání - Podgorica, Montenegrov
Stříbro Kristýna Kolocová, Michaela Kvapilová  plážový volejbal - Jurmala, Lotyšsko
Stříbro Barbora Průdková  cyklistika, sprint XC Eliminátor - Darfo Boario Terme, Itálie
Stříbro Martin Fuksa  rychlostní kanoistika,C1 1000 m - Plovdiv, Bulharsko
Stříbro Tereza Fišerová  vodní slalom, týmy C1 ženy - Tacen, Slovinsko
Stříbro Zuzana Hejnová  atletika, 400 m, hala - Bělehrad, Srbsko
Stříbro Tomáš Staněk  atletika, vrh koulí, hala - Bělehrad, Srbsko
Bronz Kamil Mrůzek  vodní slalom,sjezd,sprint hlídky,podíl 1/3 - Skopje - Makedonie
Bronz Jiří Gečnuk  parašutismus, přesnost přistání - Podgorica, Montenegrov
Bronz Hynek Tábor  parašutismus, kombinace - Podgorica, Montenegrov
Bronz Bedřich Jonáš  sportovní střelba, BT 50 m - Baku, Ázerbájdžán
Bronz David Kostelecký  sportovní střelba, trap družstva, podíl 1/3 - Baku, Ázerbájdžán
Bronz Marek Šindler, Jonáš Kašpar  vodní slalom, C2 muži - Tacen, Slovinsko
Bronz Monika Jančová, Tereza Fišerová  vodní slalom, týmy 3x C1 ženy - Tacen, Slovinsko
Bronz Ondřej Karlovský, Jakub Jáně, Jonáš Kašpar, Marek Šindler  vodní slalom, týmy 3x C2 muži - Tacen, Slovinsko
Bronz Milan Viktora, Jiří Kopáč, Jan Vetešník, Jan Hájek  veslování - 4 bez lehkých vah, Račice
Bronz Nikola Mazurová  sportovní střelba, VzPU 10 m, družstvo, podíl 1/3 - Maribor, Slovinsko
Bronz Pavel Maslák, Jan Kubista, Patrik Šorm  atletika, štafeta 4x400 m, hala, (podíl 3/4) - Bělehrad, Srbsko

Evropské hry

Zlato Sandra Mašková  kickbox do 56 kg, Světové hry - Vratislav, Polsko

Mistrovství světa juniorů

Zlato Martin Vlach  triathle - Viveiro, Španělsko
Zlato Martin Vlach  triathle, smíšená štafeta, podíl 1/2 - Viveiro, Španělsko
Zlato Martin Vlach  biathle, smíšená štafeta, podíl 1/2 - Viveiro, Španělsko
Zlato Vojtěch Heger  vodní slalom, kanoe hlídky podíl 1/3 - Bratislava, Slovensko
Zlato Kateřina Kolaříková  sportovní střelba, SM 50 m - Suhl, Německo
Zlato Viktor Polášek  skoky na lyžích - Park City, USA
Stříbro Aneta Pokorn  jui jitcu, rukopašný boj, do 55 kg - Medgidia, Rumunsko
Bronz Jakub Rataj  parašutismus,paraski kombinace - St. Johann, Rakousko
Bronz Ondřej Pažout, David Zemek, Jan Vytrval, Lukáš Daněk  severská kombinace, HS100/4x 5km - Park City, USA
Bronz Jan Šindelář  jízda na bobech, dvojbob - Winterberg, Německo

Mistrovství Evropy juniorů

Zlato Petr Chládek  parašutismus, kombinace - Podgorica, Montenegrov
Zlato Petr Chládek  parašutismus, přesnost přistání - Podgorica, Montenegrov
Zlato Vojtěch Heger  vodní slalom, kanoe - Hohenlimburg, Německo
Zlato Vojtěch Heger  vodní slalom, kanoe hlídky podíl 1/3 - Hohenlimburg, Německo
Zlato Kateřina Kolaříková  sportovní střelba, SM 60 družstva, podíl 1/3 - Baku, Ázerbájdžán
Stříbro Anna Dědová  sportovní střelba, SP 25 m 30+30 - Baku, Ázerbájdžán
Stříbro Petra Ševčíková  cyklistika dráha, scratch - Anadia, Portugalsko
Stříbro František Smetana  sportovní střelba, LM 3x 40 družstva, podíl 1/3 - Baku, Ázerbájdžán
Stříbro Martin Vlach  moderní pětiboj, štafeta, podíl 1/2 - Barcelona, Španělsko
Stříbro Martin Vlach  moderní pětiboj, týmy, podíl 1/3 - Barcelona, Španělsko
Bronz Petr Chládek  parašutismus, ind. akrobacie - Podgorica, Montenegrov
Bronz Vojtěch Hercík  moderní pětiboj, mix, podíl 1/2 - Barcelona, Španělsko
Bronz Martin Vlach  moderní pětiboj, jednotlivci - Barcelona, Španělsko
Bronz Anna Dědová  sportovní střelba,VzPi 40 ran, družstvo, posíl 1/3 - Maribor, Slovinsko

Mistrovství světa do 23 let

Zlato Barbora Valíková  vodní slalom - kajak, hlídky do 23 let, podíl 1/3, Bratislava - Slovensko
Stříbro Tereza Fišerová  vodní slalom, kanoe do 23 let - Bratislava, Slovensko
Bronz Tereza Fišerová, Jana Matulková, Martina Satková  vodní slalom, kanoe hlídky do 23 let - Bratislava, Slovensko
Bronz Vojtěch Heger, Tomáš Heger  vodní slalom, deblkanoe do 23 let - Bratislava, Slovensko

Mistrovství Evropy do 23 let

Zlato Jan Cincibuch  veslování, skif lehkých vah - Kruszwica, Polsko
Zlato Tereza Fišerová, Jana Matulková, Martina Satková  vodní slalom, kanoe hlídky - Hohenlimburg, Německo
Zlato Albert Kašpar, Vojtěch Mrůzek  vodní slalom, deblkanoe - Hohenlimburg, Německo
Stříbro Jiří Fanta  cyklistika dráha, keirin do 23 let - Anadia, Portugalsko
Bronz Nikola Nosková  cyklokros, ženy do 23 let - Tábor

Armádní soutěže

Zlato Miloslav Kříž  parašutismus, přesnost přistání - MS CISM Warendorf, Německo
Stříbro Libor Jiroušek  parašutismus, individuální akrobacie - MS CISM Warendorf, Německo
Bronz Miloslav Kříž, Libor Jiroušek, Jakub Pavlíček, Oldřich Šorf, Bonifác Hájek, Petr Směšný  parašutismus, družstva kombinace - MS CISM Warendorf, Německo

Světová univerziáda

Bronz Vít Müller, Lukáš Hodboď  atletika, štafeta 4x 400 m, podíl 1/2 - TaiPei, Čína
Bronz Miroslav Rypl, Jakub Gräf  běžecké lyžování, štafeta 4x 7,5 km, podíl 1/2 - Almaty, Kazachstán

Světový pohár – konečné umístění

1. místo Tomáš Svoboda  kvadriatlon
1. místo Eva Samková  snowboarding - snowboardcross
1. místo Ester Ledecká  snowboarding - paralelní disciplíny celkově
1. místo Tomáš Bábek  dráhová cyklistika - keirin
1. místo Jarmila Machačová  dráhová cyklistika - bodovací závod
2. místo Tereza Fišerová  vodní slalom - kanoe
2. místo Marek Šindler, Jonáš Kašpar  vodní slalom - deblkanoe
2. místo Ester Ledecká  snowboarding - paralelní slalom
3. místo Ester Ledecká  snowboarding - paralelní obří slalom
3. místo Tomáš Bábek  dráhová cyklistika - kilometr s pevným startem
3. místo Kateřina Nash  cyklistika - cyklokros

Diamantová liga – konečné umístění

1. místo Barbora Špotáková  atletika - hod oštěpem
1. místo Jakub Vadlejch  atletika - hod oštěpem
2. místo Zuzana Hejnová  atletika - 400 m přek.

Tituly mistra České republiky

111 (99 seniorských, 12 juniorských)

Český seniorský rekord

Pavel Maslák  atletika, 300 m - 31,80 s
Pavel Maslák  atletika, 200 m - 20,46 s, MČR - Třinec, 11.6.2017
Tomáš Staněk  atletika, vrh koulí - 22,01 m - vrhačský mítink, Schönebeck - 2.6.2017
Nikola Mazurová  střelba - vzduchová puška 40 ran - 320,8 - Grand Prix, Plzeň - 16.1.2017

Světový juniorský rekord

Kateřina Kolaříková  Sportovní střelba, sportovní malorážka 50 m - 624,9 - MSJ, Suhl - 24.6.2017
© 2018 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila webnika.cz - Veronika Petříková