2019

Medaile získané sportovci ASC Dukla v roce 2019

Mistrovství světa

Zlato Eva Samková  snowboardcross - Solitude, USA
Zlato Tomáš Nýdrle  sportovní střelba, skeet – Lonáto, Itálie
Zlato Tomáš Svoboda  kvadriatlon, sprint - Koposvar, Maďarsko
Zlato David Svoboda  kvadriatlon, sprint štafeta, podíl 1/4 - Koposvar, Maďarsko
Zlato Václav Kolář  BIU biketrial - Kramolín
Zlato Sára Tkadlecová  jachting, RS 500, podíl 1/2 - Černá v Podšumaví
Zlato Barbora Dimovová, Martina Satková  vodní slalom, sprint hlídky 3x C1, podíl 1/3 - La Seu d'Urgel, Španělsko
Zlato Veronika Míšková  WGKF karate, kata - Kuala Lumpur, Malajsie
Zlato Martina Satková  vodní slalom, kanoe sprint - La Seu d'Urgel, Španělsko
Zlato Jakub Jáně, Tereza Fišerová  vodní slalom, C2 mix- La Seu d'Urgel, Španělsko
Zlato Adéla Citová  sportovní aerobik, jednotlivkyně - Leiden, Nizozemsko
Stříbro Tomáš Svoboda  střední kvadriatlon - Brigg, Velká Británie
Stříbro Josef Dostál  K1 1000 m - Szeged, Maďarsko
Stříbro Veronika Míšková  WGKF karate, kata tým - Kuala Lumpur, Malajsie
Stříbro Adéla Citová, Karolína Jánská  sportovní aerobik, dvojice - Leiden, Nizozemsko
Bronz Jakub Rataj  parašutismus, paraski družstva, podíl 1/4 - Vrchlabí
Bronz Tereza Fišerová  vodní slalom, hlídky 3x C1, podíl 1/3 - La Seu d'Urgel, Španělsko
Bronz Lucie Veitová  WGKF karate, kumite do 61 kg - Kuala Lumpur, Malajsie
Bronz Barbora Dimovová  vodní slalom, kajak sprint - La Seu d'Urgel, Španělsko

Mistrovství Evropy

Zlato Martina Satková  sjezd na divoké vodě, dlouhá trať, hlídky 3x K1, podíl 1/3 - Bovec, Slovinsko
Zlato Martina Satková  sjezd na divoké vodě, sprint, hlídky 3x K1, podíl 1/3 - Bovec, Slovinsko
Zlato Adéla Citová  sportovní aerobic - Krakov, Polsko
Zlato Adéla Citová, Karolína Jánská  sportovní aerobic, dua - Krakov, Polsko
Zlato Václav Kolář  biketrial BIU - Brumano, Itálie
Zlato Tomáš Svoboda  kvadriatlon, sprint – Werdau, Německo
Zlato Tomáš Svoboda  kvadriatlon, střední – Týn nad Vltavou
Zlato Tomáš Svoboda  kvadriatlon, sprint, družstva, podíl 1/3 – Werdau, Německo
Zlato David Svoboda, Jiří Ježek  kvadriatlon, sprint štafeta, podíl 1/2 – Werdau, Německo
Zlato David Svoboda, Tomáš Svoboda  terénní triatlon Xterra, štafety, podíl 2/3 - Prachatice
Zlato Patrik Markvart  enduro, třída 250 4t - Heinola, Finsko
Zlato Jiří Hádek  enduro, třída over 250 2t - Heinola, Finsko
Zlato Tomáš Nýdrle, Jaroslav Lang  sportovní střelba, skeet, družstva, podíl 2/3 - Lonáto, Itálie
Zlato Petr Nymburský  sportovní střelba, libovolná malorážka 3x40 ran – Boloňa, Itálie
Stříbro Bedřich Jonáš  sportovní střelba, BT mix - Osijek, Německo
Stříbro Martina Satková  vodní slalom, dlouhý sjezd - Bovec, Slovinsko
Stříbro Eliška Přibylová, David Kindl  moderní pětiboj, smíšená štafeta - Bath, Anglie
Stříbro Petr Nymburský, Filip Nepejchal, David Hrčkulák  sportovní střelba, libovolná malorážka 3x40 ran, družstva – Boloňa, Itálie
Stříbro Filip Nepejchal  sportovní střelba, libovolná malorážka 3x40 ran – Boloňa, Itálie
Bronz Tomáš Staněk  atletika, vrh koulí - Glasgow, Velká Británie
Bronz Martina Satková  sjezd na divoké vodě, sprint, K1 - Bovec, Slovinsko
Bronz Tereza Fišerová  vodní slalom, C1 hlídky, podíl 1/3 - Pau, Francie
Bronz Anna Kožíšková  kanoistika, maraton - Decize, Francie
Bronz Martin Vlach  moderní pětiboj, jednotlivci - Bath, Velká Británie
Bronz Martin Vlach, Jan Kuf, Ondřej Polívka  moderní pětiboj, týmy - Velká Británie
Bronz Kryštof Kouble  enduro, třída E2 - Heinola, Finsko

Evropské hry

Zlato David Kostelecký  sportovní střelba, trap - Minsk, Bělorusko
Zlato Tomáš Bábek  dráhová cyklistika, sprint na 1 km - Minsk, Bělorusko
Stříbro Nikola Mazurová  sportovní střelba, malorážka 3x40 ran - Minsk, Bělorusko
Stříbro Tomáš Nýdrle  sportovní střelba, skeet - Minsk, Bělorusko
Stříbro Patrik Šorm  atletika, stíhací smíšená štafeta, podíl 1/4 - Minsk, Bělorusko
Bronz Filip Nepejchal   sportovní střelba, vzduchová puška, družstvo mix, podíl 1/2 - Minsk, Bělorusko
Bronz Filip Nepejchal   sportovní střelba, vzduchová puška - Minsk, Bělorusko
Bronz Nikola Mazurová  sportovní střelba, vzduchová puška - Minsk, Bělorusko
Bronz Jarmila Machačová  dráhová cyklistika, bodovací závod - Minsk, Bělorusko

Mistrovství světa juniorů

Stříbro Jakub Krejčí   vodní slalom, hlídky 3x K1, podíl 1/3 - Krakov, Polsko
Stříbro Kateřina Beková  vodní slalom, hlídky 3x K1, podíl 1/3 - Krakov, Polsko
Stříbro Jakub Krejčí  vodní slalom, K1 - Krakov, Polsko
Bronz Karolína Křenková, Veronika Novotná  moderní pětiboj, štafeta - Drzonkow, Polsko
Bronz Kateřina Beková  vodní slalom, kajak kros - Krakov, Polsko
Bronz Aneta Pokorná  judo, sambo - Taškent, Uzbekistán

Mistrovství Evropy juniorů

Zlato Filip Nepejchal  sportovní střelba, vzduchová puška - Osijek, Německo
Zlato Veronika Novotná   moderní pětiboj, štafeta, podíl 1/2 - Drzonkow, Polsko
Zlato Kateřina Beková  vodní slalom, hlídky 3x K1, podíl 1/3 - Liptovský Mikuláš, Slovensko
Zlato Kateřina Beková  vodní slalom, K1 – Liptovský Mikuláš, Slovensko
Zlato Barbora Havlíčková  atletika, běh do vrchu - Zermatt, Švýcarsko
Zlato Radek Prokop  sportovní střelba, skeet, družstva, podíl 1/3 - Lonáto, Itálie
Zlato Antonín Tupý, Matěj Rampula  sportovní střelba, standartní pistole, družstva, podíl 2/3 - Boloňa, Itálie
Stříbro Matěj Rampula  sportovní střelba, standartní pistole - Boloňa, Itálie
Bronz Luboš Komínek  cyklistika dráha, vylučovací závod - Gent, Belgie
Bronz Antonín Tupý  sportovní střelba, rychlopalná pistole - Boloňa, Itálie

Mistrovství světa do 23 let

Zlato Tereza Fišerová, Martina Satková  vodní slalom, hlídky 3x C1, podíl 2/3 - Krakov, Polsko
Zlato Jana Matulková a Vojtěch Mrůzek   vodní slalom, C2 mix - Krakov, Polsko
Zlato Martina Satková  vodní slalom, C1 sjezd sprint - Banja Luka, Bosna a Hercegovina
Zlato Martina Satková  vodní slalom, K1 sjezd sprint - Banja Luka, Bosna a Hercegovina
Zlato Martina Satková  vodní slalom, hlídky 3x C1 sjezd sprint, podíl 1/3 - Banja Luka, Bosna a Hercegovina
Zlato Martina Satková  vodní slalom, C1 sjezd dlouhá trať - Banja Luka, Bosna a Hercegovina
Zlato Martina Satková  vodní slalom, K1 sjezd dlouhá trať - Banja Luka, Bosna a Hercegovina
Zlato Martina Satková  vodní slalom, hlídky 3x C1 sjezd dlouhá trať, podíl 1/3 - Banja Luka, Bosna a Hercegovina
Stříbro Michal Novák  běžecké lyžování, 15km volně - Lahti, Finsko
Stříbro Tereza Fišerová  vodní slalom, hlídky 3x K1, podíl 1/3 - Krakov, Polsko
Stříbro Vojtěch Heger  vodní slalom, C2 mix, podíl 1/2 - Krakov, Polsko
Stříbro Martina Satková  vodní slalom, hlídky 3x K1 sjezd sprint, podíl 1/3 - Banja Luka, Bosna a Hercegovina
Stříbro Martina Satková  vodní slalom, hlídky 3x K1 sjezd dlouhá trať, podíl 1/3 - Banja Luka, Bosna a Hercegovina
Bronz Vojtěch Heger  vodní slalom, hlídky 3x C1, podíl 1/3 - Krakov, Polsko
Bronz Tereza Fišerová  vodní slalom, kajak kros - Krakov, Polsko

Mistrovství Evropy do 23 let

Zlato Tereza Fišerová  vodní slalom, týmy 3x K1, podíl 1/3 - Liptovský Mikuláš, Slovensko
Zlato Tereza Fišerová  vodní slalom, K1 – Liptovský Mikuláš, Slovensko
Zlato Jan Cincibuch  veslování, skif lehkých vah - Ioannino, Řecko
Stříbro Vojta Heger  vodní slalom, týmy 3x C1, podíl 1/3 - Liptovský Mikuláš, Slovensko
Stříbro Tereza Fišerová, Martina Satková  vodní slalom, hlídky 3x C1, podíl 2/3 - Liptovský Mikuláš, Slovensko
Stříbro Martina Satková  vodní slalom, C1 - Liptovský Mikuláš, Slovensko
Stříbro Daniel Babor  cyklistika dráha, scratch - Gent, Belgie
Bronz Alex Maikranz  vodní slalom, hlídky 3x K1, podíl 1/3 - Liptovský Mikuláš, Slovensko
Bronz Tereza Fišerová  vodní slalom, C1 - Liptovský Mikuláš, Slovensko
Bronz Jiří Janošek  cyklistika dráha, 1 km s pevným startem - Gent, Belgie
Bronz Petr Fuksa  rychlostní kanoistika, C1 1000 m - Račice
Bronz Ondřej Čermák  veslování, párová čtyřka mužů lehkých vah, podíl 1/4 - Ioannino, Řecko

Armádní světové hry

Bronz Tomáš Těhan  sportovní střelba, rychl. pistole na 25 m, Wuhan, Čína
Bronz Tomáš Těhan  sportovní střelba, rychlopalná pistole 25 m - Wuhan, Čína

Světová univerziáda

Zlato Petra Hynčicová  běh na lyžích, sprint - Krasnojarsk, Rusko
Stříbro Jan Friš  atletika, 1500 m - Neapol, Itálie
Bronz Lukáš Hodboď  atletika, 800 m - Neapol, Itálie

SVĚTOVÝ POHÁR – KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ

1. místo Eva Samková  snowboarding, snowboardcross
1. místo Ester Ledecká  snowboarding - paralelní obří slalom
1. místo Ester Ledecká  snowboarding - paralelní slalomy celkem
1. místo Hynek Tábor  parašutismus, KPD, přesnost přistání
1. místo Jiří Gečnuk  parašutismus, KPD, kombinace
2. místo Jiří Gečnuk  parašutismus, KPD, přesnost přistání
2. místo Hynek Tábor, Jiří Gečnuk, Libor Jiroušek, Miloslav Kříž, Petr Chládek  parašutismus,KPD, přesnost přistání družstev
2. místo Hynek Tábor, Jiří Gečnuk, Libor Jiroušek, Miloslav Kříž, Petr Chládek  parašutismus, KPD, kombinace družstev
3. místo Tereza Fišerová  vodní slalom, C1 ženy

Diamantová liga - konečné umístění

3. místo Nikola Ogrodníková  hod oštěpem

Tituly mistra České republiky

139 (111 seniorských, 28 juniorských)

Světový juniorský rekord

Filip Nepejchal  sportovní střelba - VzPu 3x 40 ran, finálový nástřel - 458,7 bodů

Evropský seniorský rekord

Hynek Tábor, Jiří Gečnuk, Libor Jiroušek, Miloslav Kříž, Petr Chládek  parašutismus, přesnost přistání družstev - 25 cm na 8 kol - 25. 5. 2019

Světový seniorský rekord

Tomáš Nýdrle  sportovní střelba, skeet, 60 zásahů

Evropský juniorský rekord

Filip Nepejchal  sportovní střelba, VzPu 60 ran - 628,4+252,0 bodů

Český juniorský rekord

Matyáš Janoš  dráhová cyklistika, individ. stíhačka na 3 km - 3:23,325 min
Kristýna Burlová  cyklistika dráha, 2 km stíhací, otevřená dráha - 2:36,505 min.
Matyáš Janoš  cyklistika dráha, 3 km stíhací, krytá dráha - 3:20,262 min.
Veronika Jaborníková  cyklistika dráha, 200 m letmý start, krytá dráha - 11,353 s.
© 2019 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila webnika.cz - Veronika Petříková