2018

Medaile získané sportovci ASC Dukla v roce 2018

Olympijské hry

Zlato Ester Ledecká  snowboarding, paralelní obří slalom - Pchjongčchang, Jižní Korea
Zlato Ester Ledecká  alpské lyžování, Super G - Pchjongčchang, Jižní Korea
Bronz Eva Samková  snowboarding, snowboardcross - Pchjongčchang, Jižní Korea

Mistrovství světa

Zlato Jiří Gečnuk, Hynek Tábor, Miloslav Kříž, Libor Jiroušek, Oldřich Šorf   parašutismus, kombinace družstva - Erden, Bulharsko
Zlato Jiří Gečnuk, Hynek Tábor, Miloslav Kříž, Libor Jiroušek, Oldřich Šorf  parašutismus, přesnost přistání družstva - Erden, Bulharsko
Zlato Tomáš Svoboda, David Svoboda  kvadriatlon sprint - štafeta, podíl 2/3 - Ratscher am Bergsee,Německo
Zlato Tomáš Svoboda  kvadriatlon sprint - Ratscher am Bergsee,Německo
Zlato Josef Dostál  kanoistika - kajak 500 m - Montemor, Portugalsko
Zlato Václav Kolář  cyklistika, biketrial elite - Bolotana, Itálie
Zlato Jiří Gečnuk  parašutismus, kombinace - Erden, Bulharsko
Zlato Martina Satková  vodní slalom, sjezd, kanoe hlídky (podíl 1/3) - Muotathal, Švýcarsko
Zlato Martina Satková  vodní slalom, sjezd, kajak hlídky (podíl 1/3) - Muotathal, Švýcarsko
Zlato Martina Satková  vodní slalom, sjezd sprint, kajak hlídky (podíl 1/3) - Muotathal, Švýcarsko
Zlato Tomáš Svoboda  quadriatlon, long - Hannover, Neměcko
Zlato Tomáš Svoboda  quadriatlon, long štafeta (podíl 1/4)- Hannover, Neměcko
Zlato Martina Satková  vodní slalom, sjezd, kajak - Muotathal, Švýcarsko
Zlato Martina Satková  vodní slalom, sjezd, singlkanoe - Muotathal, Švýcarsko
Zlato Pavel Maslák  atletika, běh na 400 m - Velká Británie, Birmingham
Zlato Jakub Podrazil  veslování, trenažér - Alexandria, USA
Zlato Adéla Citová  aerobic - Leiden, Holansko
Zlato Eliška Přibylová, Ondřej Svěchota   biathle ve smíšené štafetě - Hurghada, Egypt
Zlato Eliška Přibylová, Ondřej Svěchota   triathle ve smíšené štafetě - Hurghada, Egypt
Stříbro Martin Fuksa  kanoistika,kanoe 1000 m - Montemor, Portugalsko
Stříbro Jiří Gečnuk  parašutismus, přesnost přistání - Erden, Bulharsko
Stříbro Jan Kuf, Martin Vlach  moderní pětiboj, štafeta - Mexico City, Mexiko
Stříbro Ondřej Synek  veslování, skif - Plovdiv, Bulharsko
Stříbro Tomáš Svoboda  quadriatlon, midle - Týn nad Vltavou
Stříbro Martina Satková  vodní slalom, sjezd sprint, kajak - Muotathal, Švýcarsko
Stříbro Tereza Fišerová  vodní slalom, hlídky 3× C1 (podíl 1/3) - Rio de Janeiro, Brazílie
Stříbro Adéla Citová, Eliška Martinovská, Karolína Jánská   aerobic, soutěž trojic - Leiden, Holansko
Bronz Jan Dlouhý  kanoistika, kanoe maraton - Prado, Portugalsko
Stříbro Ondřej Svěchota   triathle - Hurghada, Egypt
Stříbro Eliška Přibylová  triathle - Hurghada, Egypt
Stříbro Tomáš Svoboda   biathle - Hurghada, Egypt
Bronz Martin Fuksa  kanoistika, kanoe 500m - Montemor, Portugalsko
Bronz Josef Dostál  kanoistika, kajak 1000m - Montemor, Portugalsko
Bronz Martina Satková  vodní slalom, sjezd sprint, kanoe - Muotathal, Švýcarsko
Bronz Tomáš Staněk  atletika, vrh koulí - Birmingham, Velká Británie
Bronz Tereza Fišerová  vodní slalom, C1 - Rio de Janeiro, Brazílie
Bronz David Kindl  moderní pětiboj, laser run - Dublin, Irsko
Bronz Barbora Ciprová  moderní pětiboj, laser run - Dublin, Irsko
Bronz Eliška Přibylová  biathle - Hurghada, Egypt

Mistrovství Evropy

Zlato Nikola Nosková  cyklistika silniční, závod jednotlivců - Zlín
Zlato Tomáš Nýdrle, Miloš Slavíček  sportovní střelba, skeet družstva, podíl 2/3 - Leobersdorf, Rakousko
Zlato Václav Kolář  cyklistika biketrial - elite, Březová
Zlato Tomáš Svoboda  moderní pětiboj, biathle - Weiden, Německo
Zlato Tomáš Svoboda  moderní pětiboj, biathle štafeta,podíl 1/3 - Weiden, Německo
Zlato David Svoboda  moderní pětiboj, triathle štafeta, podíl 1/2 - Weiden, Německo
Zlato Jonáš Kašpar, Marek Šindler  vodní slalom, deblkanoe - Praha, Troja
Zlato Martin Fuksa  rychlostní kanoistika, kanoe 1000 m - Bělehrad, Srbsko
Zlato Martin Fuksa  rychlostní kanoistika, kanoe 500 m - Bělehrad, Srbsko
Zlato Josef Dostál   rychlostní kanoistika, kajak 5000 m - Bělehrad, Srbsko
Zlato Adéla Citová, Karolína Jánská, Eliška Martinovská  sportovní aerobik, trojice - Karlovy Vary
Zlato Tomáš Svoboda  quadriatlon,sprint štafeta,podíl 1/4 - Terceira, Portugalsko
Zlato Tomáš Svoboda  quadriatlon, midle - Lazinov
Zlato Tomáš Svoboda  quadriatlon, midle štafeta, podíl 1/4 - Lazinov
Stříbro Jiří Kopáč, Milan Viktora, Jan Cincibuch, Jan Vetešník  veslování, čtyřka párová lehkých vah - Strathclyde, Skotsko
Stříbro Nikola Ogrodníková  atletika, hod oštěpem - Berlín, Německo
Stříbro Jonáš Kašpar, Marek Šindler, Ondřej Karlovský, Jakub Jáně  vodní slalom, deblkanoe, hlídky (podíl 2/3) - Praha, Troja
Stříbro Adéla Citová  sportovní aerobik, jednotlivci - Karlovy Vary
Stříbro Olga Roučková  motorismus, čtyřkolky celkem - Idanha, Portugalsko
Stříbro Lukáš Svěchota  moderní pětiboj, mix štafeta do 24 let (podíl 1/2) - Drzonkow, Polsko
Stříbro Jiří Hádek, Patrik Markvart, Jaromír Romančík  motorismus, enduro družstva - Kielce, Polsko
Stříbro Tomáš Svoboda  aquathlon - San Antoni de Portmany, Španělsko
Bronz Nikola Nosková  cyklistika silniční, časovka jednotlivců - Brno
Bronz David Svoboda  moderní pětiboj, triathle - Weiden, Německo
Bronz Barbora Průdková  cyklistika MTB, sprint - Graz, Rakousko
Bronz Ondřej Karlovský, Jakub Jáně  vodní slalom, deblkanoe - Praha, Troja
Bronz Tomáš Rak  vodní slalom, kanoe - Praha, Troja
Bronz Tomáš Rak  vodní slalom, kanoe hlídky (posíl 1/3) - Praha, Troja
Bronz Barbora Valíková   vodní slalom, kajak, hlídky (podíl 1/3) - Praha, Troja
Bronz Patrik Markvart  motorismus, enduro, třída Over 250 4t - Kielce, Polsko

Mistrovství světa juniorů

Zlato Martin Vlach, Marek Grycz  moderni pětiboj, štafeta - Kladno
Zlato Jakub Šťastný  cyklistika dráhová, keirin - Aigle, Švýcarsko
Zlato Jaroslav Lang  sportovní střelba, skeet družstva, podíl 1/3 - Changwon, Korea
Zlato Lukáš Svěchota  moderní pětiboj, Laser Run - Dublin, Irsko
Zlato Lukáš Svěchota  moderní pětiboj, laser run, mix štafeta (podíl 1/2) - Dublin, Irsko
Zlato Martin Vlach, Karolína Křenková  triathle ve smíšené štafetě - Hurghada, Egypt
Zlato Veronika Novotná  biathle, U19 - Hurghada, Egypt
Zlato Veronika Novotná  triathle, U19 - Hurghada, Egypt
Stříbro Ondřej Pažout  severská kombinace, HS106/10 km - Kandersteg, Švýcarsko
Stříbro Jakub Šťastný  cyklistika dráhová, 1km pevný start - Aigle, Švýcarsko
Stříbro Tereza Sásková  cyklistika MTB, cross country - Lenzerheide, Švýcarsko
Stříbro Vojtěch Heger  vodní slalom, kanoe hlídky, podíl 1/3 - Ivrea, Itálie
Stříbro Jakub Krejčí  vodní slalom, kajak hlídky, podíl 1/3 - Ivrea, Itálie
Stříbro Jakub Krejčí  vodní slalom, CSLX - Ivrea, Itálie
Stříbro Karolína Křenková  biathle - Hurghada, Egypt
Stříbro Martin Vlach  biathle ve smíšené štafetě - Hurghada, Egypt
Stříbro Karolína Křenková  triathle - Hurghada, Egypt
Stříbro Martin Vlach  triathle - Hurghada, Egypt
Bronz Jakub Šťastný  cyklistika dráhová, sprint - Aigle, Švýcarsko
Bronz Petr Chládek  parašutismus - akrobacie - Erden - Bulharsko
Bronz Anna Dědov  sportovní střelba, sportovní pistole 30+30 - Changwon, Korea
Bronz Matěj Rampula, Antonín Tupý  sportovní střelba - standardní pistole, 3x20 družstva,podíl 2/3 - Changwon, Korea
Bronz Jan Vytrval  severská kombinace, HS106/5 km - Kandersteg, Švýcarsko

Mistrovství Evropy juniorů

Zlato Vojtěch Heger  vodní slalom, kanoe hlídky, podíl 1/3 - Bratislava, Slovensko
Zlato Jakub Šťastný  cyklistika dráhová, 1 km pevný start - Aigle, Švýcarsko
Stříbro Jaroslav Lang  sportovní střelba, skeet mix družstva,podíl 1/2 - Leobersdorf, Rakousko
Stříbro Jaroslav Lang  sportovní střelba, skeet družstva, podíl 1/3 - Leobersdorf, Rakousko
Stříbro Karolína Křenková  moderní pětiboj, štafeta podíl 1/2 - Barcelona, Španělsko
Bronz Fabio Beccari  sportovní střelba, trap - Leobersdorf, Rakousko
Bronz Jakub Krejčí  vodní slalom, kajak hlídky, podíl 1/3 - Bratislava, Slovensko
Bronz Jakub Šťastný  cyklistika dráhová, keirin - Aigle, Švýcarsko
Bronz Jakub Šťastný  cyklistika dráhová, sprint - Aigle, Švýcarsko
Bronz Kryštof Kouble  motorismus, enduro E23 – Kielce, Polsko

Mistrovství světa do 23 let

Bronz Tereza Fišerová, Jana Matuková, Martina Satková  vodní slalom, kanoe hlídky - Ivrea, Itálie

Mistrovství Evropy do 23 let

Zlato Martina Satková  vodní slalom, sjezd kanoe hlídky, podíl 1/3 - Skopje, Makedonie
Zlato Martina Satková  vodní slalom, sjezd kajak - Skopje, Makedonie
Zlato Martina Satková  vodní slalom, sjezd kajak hlídky, podíl 1/3 - Skopje, Makedonie
Zlato Martina Satková  vodní slalom, sjezd kanoe hlídky sprint , podíl 1/3 - Skopje, Makedonie
Zlato Martina Satková  vodní slalom, sjezd kajak hlídky sprint , podíl 1/3 - Skopje, Makedonie
Zlato Nikola Nosková  cyklistika silniční, hromadný start 108 km - Zlín, Česká republika
Stříbro Martina Satková  vodní slalom, sjezd kanoe - Skopje, Makedonie
Stříbro Teraza Fišerová  vodní slalom, kanoe - Bratislava, Slovensko
Bronz Martin Čechman  cyklistika dráhová, sprint - Aigle, Švýcarsko
Bronz Martin Čechman  cyklistika dráhová, keirin - Aigle, Švýcarsko

Armádní soutěže

Zlato Libor Jiroušek  parašutismus, individuální akrobacie - Szolnok, Maďarsko
Zlato Oldřich Šorf  parašutismus, kombinace - Szolnok, Maďarsko
Zlato Libor Jiroušek, Jakub Pavlíček, Oldřich Šorf, Miloslav Kříž, Bonifác Hájek, Petr Směšný  parašutismus, kombinace družstva - Szolnok, Maďarsko
Bronz Oldřich Šorf  parašutismus, přesnost přistání - Szolnok, Maďarsko
Bronz Jindřich Dubový, Tomáš Těhan, Josef Fiala  sportovní střelba, VP 30+30 družstva - Thun, Švýcarsko

Světový pohár – konečné umístění

1. místo Ester Ledecká  snowboarding - paralelní slalomy celkem
1. místo Ester Ledecká  snowboarding - paralelní OS
3. místo Jarmila Machačová  cyklistika dráha - bodovací závod

Tituly mistra České republiky

130 (104 seniorských, 26 juniorských)

Český seniorský rekord

Pavel Maslák, Vít Müller, Patrik Šorm  atletika, štafeta 4x 400 m, podíl 3/4 - 3:02,52 - 10. 8. 2018
Jakub Holuša  atletika, 1 500 m - 3:32,59 - 20. 7. 2018
Jakub Holuša  atletika, 1500m - 3:32,85 - 30. 6. 2018
Tomáš Staněk  atletika, vrh koulí - 22,17 m - 6. 2. 2018

Český juniorský rekord

Petr Kelemen  cyklistika dráhová, 3 km stíhací - 3:25,236 - 27. 7. 2018
Antonín Tupý, Matěj Rampula  sportovní střelba, SP 3x 20 družstva - 1665, podíl 2/3 - 3. 5. 2018

Akademické mistrovství světa

Zlato Tereza Korvasová  cyklistika silniční - časovka - Brade - Portugalsko
Zlato Šimon Hájek  kanoistika, čtyřkanoe 1000 m - podíl 1/4 - Szeged, Maďarsko
Zlato Šimon Hájek  kanoistika, čtyřkanoe 500 m, podíl 1/4 - Szeged, Maďarsko
Zlato Jan Kříž  sportovní lezení, K2 - Bratislava, Slovensko
Stříbro Šimon Hájek  kanoistika, čtyřkanoe 200 m, podíl 1/4 - Szeged, Maďarsko
Stříbro Martin Sobíšek  kanoistika, čtyřkajak 1000 m, podíl 1/4 - Szeged, Maďarsko
Stříbro Lukáš Svěchota  moderní pětiboj,jednotlivci - Budapešť, Maďarsko
© 2018 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila webnika.cz - Veronika Petříková