2016

Medaile získané sportovci ASC Dukla v roce 2016

Olympijské hry

Stříbro Jaroslav Kulhavý  cyklistika MTB – crosscountry, Rio de Janeiro - Brazílie
Stříbro Josef Dostál  kanoistika - K1 1000 m, Rio de Janeiro - Brazílie
Bronz Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba  rychlostní kanoistika - K4 1000 m, Rio de Janeiro - Brazílie
Bronz Barbora Špotáková  atletika - oštěp, Rio de Janeiro - Brazílie
Bronz Ondřej Synek  veslování - skif, Rio de Janeiro - Brazílie

Mistrovství světa

Zlato Ondřej Samek  karate - kata tym mix all style, Marina di Carrara - Itálie
Zlato Michal Plocek, Vojtěch Řimák, Adam Štěrbák, Matyáš Klang, Radek Šuma  veslování - příbřežní 4x s korm.
Zlato Libor Jiroušek  parašutismus - individuální akrobacie za volného pádu, Ottawa - USA
Zlato Ondřej Polívka  moderní pětiboj – laser run, Lisabon - Portugalsko
Zlato Barbora Kodedová  moderní pětiboj – laser run, Lisabon - Portugalsko
Zlato Barbora Kodedová, Ondřej Polívka  moderní pětiboj – laser run – mix štafeta, Lisabon - Portugalsko
Zlato Václav Kolář  cyklistika – biketrial 20“, Blansko
Zlato František Hofman  naturální kulturistika – do 175c m, Budapešť - Maďarsko
Zlato Pavel Maslák  atletika - 400 m, hala, Portland - USA
Stříbro Ondřej Samek  karate - kata open senior, Marina di Carrara - Itálie
Stříbro Eliška Přibylová, Tomáš Svoboda  moderní pětiboj – biathle - mix štafeta, Sarasota - USA
Stříbro Tomáš Svoboda  moderní pětiboj – biathle, Sarasota - USA
Stříbro Jiří Gečnuk  parašutismus - kombinační hodnocení jednotlivců , Ottawa - USA
Stříbro Libor Jiroušek, Jiří Gečnuk, Oldřich Šorf, Miloslav Kříž, Hynek Tábor  parašutismus - kombinační hodnocení týmu, Ottawa - USA
Stříbro Jan Šindelář  jízda na bobech, čtyřbob - letní starty - podíl, Mamaia - Rumunsko
Stříbro František Hofman  naturální kulturistika – mix páry, podíl, Budapešť - Maďarsko
Stříbro Jaroslav Kulhavý  cyklistika MTB – croscountry, Nové Město na Moravě
Stříbro Matěj Průdek, Richard Holec, Jaroslav Kulhavý  crosscounrty - MTB, štafety, Nové Město na Moravě
Stříbro Jakub Holuša  atletika - 1 500 m, hala, Portland - USA
Bronz Ondřej Samek  karate - kata shotokan senior, Marina di Carrara - Itálie
Bronz Ondřej Svěchota  moderní pětiboj – laser run, Lisabon - Portugalsko
Bronz Bedřich Jonáš  sportovní střelba - VzBT 30+30, podíl, Suhl - Německo
Bronz Miroslav Januš, Bedřich Jonáš, David Pokorný  sportovní střelba - BT 30+30, družstva, podíl, Suhl - Německo
Bronz Lucie Leišová  zimní plavání - 450 m, Ťumeň - Rusko

Mistrovství Evropy

Zlato Tomáš Bábek  cyklistika dráha - keirin, Paříž - Francie
Zlato František Hofman  naturální kulturistika – do 175 cm, Šamorín - Slovensko
Zlato Jan Kuf  moderní pětiboj, Sofia - Bulharsko
Zlato Natálie Dianová, Jan Kuf  ME v pětiboji, smíšené štafety, Sofia - Bulharsko
Zlato Martin Fuksa  rychlostní kanoistika - C1 500 m, Moskva - Rusko
Zlato Jakub Podrazil  veslování - trenažér, Maďarsko - Györ
Stříbro Sandra Mašková  kickbox - K1 do 56 kg, Maribor - Slovinsko
Stříbro Patrik Markvart  motorismus - enduro týmy, Harfsen - Nizozemí
Stříbro Jan Sychra, Miloš Slavíček  sportovní střelba - skeet družstvo, Lonato del Garda - Itálie
Stříbro Pavel Maslák  atletika - 400 m, Amsterdam - Holandsko
Stříbro Jan Kudlička  atletika - tyčka, Amsterdam - Holandsko
Stříbro David Kostelecký  sportovní střelba – trap, družstva, podíl, Lonato – Itálie
Stříbro Vítězslav Veselý  atletika - oštěp, Amsterdam - Holandsko
Stříbro Anna Kožíšková  kanoistika – K2 maraton, podíl, Pontevedra - Španělsko
Stříbro Monika Jančová  vodní slalom – kanoe hlídky, podíl, Liptovský Mikuláš - Slovensko
Stříbro Martin Bilko, Ondřej Polívka, David Kindl  moderní pětiboj - štafeta mužů, Sofia - Bulharsko
Bronz Tomáš Bábek  cyklistika dráha - 1 km pevný start, Paříž - Francie
Bronz Libuše Jahodová, Jan Sychra  sportovní střelba - skeet, Lonato del Garda - Itálie
Bronz Anna Kožíšková  rychlostní kanoistika - K1 maraton, Pontevedra - Španělsko
Bronz Martin Fuksa  rychlostní kanoistika - C1 1000 m, Moskva - Rusko
Bronz Ondřej Synek  veslování - skif, Brandenburg - Německo
Bronz Ondřej Cink  crosscounrty - MTB, Husquarna - Švédsko
Bronz Miroslav Januš, Bedřich Jonáš, David Pokorný  sportovní střelba - BzBT 30+30 družstvo, hala, Györ - Maďarsko
Bronz Jindřich Dubový, Silvie Získalová  sportovní střelba - VzPi 50 mix, hala, Györ - Maďarsko
Bronz Jan Pilc  veslování - trenažér, Maďarsko - Györ

Mistrovství světa juniorů

Zlato Eliška Přibylová  triathle - mix, Sarasota - USA
Zlato Jan Cincibuch  veslování - párová čtyřka (podíl 1/4), Rotterdam - Holandsko
Zlato Tereza Fišerová  vodní slalom - 3x K1, Solkan - Slovinsko
Zlato Sára Kaňkovská  dráhová cyklistika - keirin, Aigle - Švýcarsko
Zlato Tereza Fišerová  vodní slalom – C1, Krakow - Polsko
Zlato Vojtěch Heger, Tomáš Heger  vodní slalom – deblkanoe hlídky, podíl, Krakow - Polsko
Zlato Tomáš Portyk  severská kombinace - skok/5 km, Rumunsko - Rašnov
Stříbro Martin Čechman  dráhová cyklistika - keirin, Aigle - Švýcarsko
Bronz Jan Mrázek  vodní slalom – kajak hlídky, podíl, Krakow - Polsko
Bronz Jan Kubičík,Michal Hanko  snowboarding - týmový závod, Rogle - Slovinsko
Bronz Jaroslav Kopřiva  boby - čtyřboby, Německo - Winterberg, podíl 1/4

Mistrovství Evropy juniorů

Zlato Patrik Markvart  motorismus - enduro, Harfsen - Nizozemí
Zlato Tereza Fišerová  vodní slalom - kajak hlídky - podíl, Solkan - Slovinsko
Zlato Vojtěch Zapletal, Mikuláš Zapletal  vodní slalom – C2 sjezd, Murau - Rakousko
Zlato Martin Čechman  dráhová cyklistika - keirin, Montichiari - Itálie
Zlato Sára Kaňkovská  dráhová cyklistika - keirin, Montichiari - Itálie
Zlato Martin Čechman  dráhová cyklistika - sprint, Montichiari - Itálie
Zlato Jan Cincibuch  veslování - párová čtyřka, Trakai - Litva
Zlato Anna Dědová, Silvie Získalová  sportovní střelba - SP30+30,družstva, podíl,Tallinn – Estonsko
Stříbro Tereza Fišerová  vodní slalom - kanoe hlídky - podíl, Solkan - Slovinsko
Stříbro Vojtěch Zapletal, Mikuláš Zapletal  vodní slalom – C2 sjezd, sprint, Murau - Rakousko
Bronz Tereza Fišerová  vodní slalom – C1, Solkan - Slovinsko
Bronz Vojtěch Zapletal, Mikuláš Zapletal  vodní slalom – C2 sjezd, 3x K1 sprint, Murau - Rakousko
Bronz Sára Kaňkovská  dráhová cyklistika - sprint, Montichiari - Itálie

Mistrovství světa do 23 let

Zlato Tomáš Veselý, Radek Šlouf  rychlostní kanoistika - K2 1000 m, Minsk - Bělorusko
Stříbro Barbora Valíková  vodní slalom – kajak hlídky, podíl, Krakow - Polsko
Bronz Michal Plocek  veslování - skif, Rotterdam - Holandsko
Bronz Vojtěch Zapletal, Mikuláš Zapletal  vodní slalom – deblkanoe hlídky, podíl, Krakow - Polsko

Mistrovství Evropy do 23 let

Zlato Tomáš Veselý, Radek Šlouf  rychlostní kanoistika - K2 1000 m, Plovdiv - Bulharsko
Stříbro Barbora Valíková  vodní slalom - 3 x C1 - podíl, Solkan - Slovinsko
Stříbro Jakub Špicar  rychlostní kanoistika - K1 1000 m, Plovdiv - Bulharsko
Stříbro Jiří Janošek  dráhová cyklistika - kilometr s pevným startem, Montichiari - Itálie
Stříbro Jiří Janošek, David Sojka, Jiří Fanta  dráhová cyklistika - tým sprint, Montichiari - Itálie
Bronz Jana Czeczinkarová  cyklistika cyklokros, Pontchateau - Francie
Bronz Jana Matulková  vodní slalom - 3 x C1 - podíl, Solkan - Slovinsko

Armádní soutěže

Zlato Libor Jiroušek   parašutismus MS CISM - individuální akrobacie za volného pádu, Kubinka - Rusko
Stříbro Pavel Šafránek, Josef Fiala a Tomáš Těhan  sportovní střelba- pistole družstva, Katar
Stříbro Martin Bilko, David Kindl, Ondřej Svěchota  moderní pětiboj – družstva, Warendorf – Německo
Stříbro Jan Sychra  sportovní střelba- skeet, Katar
Bronz Jan Wantula, Libor Jiroušek, Jakub Pavlíček, Oldřich Šorf, Petr Směšný, Miloslav Kříž  parašutismus MS CISM - celkové hodnocení, Kubinka - Rusko

Světový pohár – konečné umístění

1. místo Libor Jiroušek, Jiří Gečnuk, Hynek Tábor, Bonifác Hájek, Miloslav Kříž  parašutismus – přesnost přistání - družstva
1. místo Ester Ledecká  snowboarding - paralelní obří slalom
1. místo Ester Ledecká  snowboarding - celkově paralelní slalom
2. místo Bonifác Hájek  parašutismus – přesnost přistání
2. místo Eva Samková  snowboarding – snowboardcross
3. místo Patrik Markvart  motorismus – šestidenní – světová trofej – družstvo
3. místo Hynek Tábor  parašutismus - přesnost přistání

Diamantová liga – konečné umístění

1. místo Jakub Vadlejch  atletika - hod oštěpem
3. místo Barbora Špotáková  atletika - hod oštěpem

Tituly mistra České republiky

164 (126 seniorský, 38 juniorský)

Český seniorský rekord

Libor Jiroušek  parašutismus – individuální akrobacie – 31,62s po 5 seskocích
Sára Kaňkovská  dráhová cyklistika – 200 m letmý start – 11,382 s
Jakub Holuša  atletika, štafeta 4x 400m, podíl 1/2 – 3:02,66 min., ME Amsterdam
Nicolas Pietrula  cyklistika dráhová, stíhací 4 km – 4:26,270 min.
Pavel Maslák, Patrik Šorm  atletika, štafeta 4x 400m, podíl 1/2 – 3:02,66 min., ME Amsterdam
Barbora Džerengová, Ema Kaňkovská  dráhová cyklistika – 4 km družstev podíl 1/2 – 15:31,15 min.
Sára Kaňkovská  dráhová cyklistika – 200 m letmý start – 11,432 s
Kristiina Maki  atletika, běh na 5000 m - 15:31,15 min, Sligo - Irsko
Jan Kudlička  atletika, skok o tyči - 583 cm, Pražská tyčka
Kateřina Šafránková  atletika, hod kladivem - 72,47 m, extraliga Kolín
Kateřina Šafránková  atletika, hod kladivem - 72,34 m, Zlatá tretra Ostrava
Lucie Hochman, o.z. Eva Planičková, nrtm. Jarmila Machačová, Sára Kaňkovská  cyklistika dráhová, 4km stíhací družstev – 4:52,475 min.

Evropský seniorský rekord

Libor Jiroušek  parašutismus – individuální akrobacie – 31,62s po 5 seskocích

Světový seniorský rekord

Libor Jiroušek  parašutismus – individuální akrobacie – 31,62s po 5 seskocích

Český juniorský rekord

Barbora Džerengová, Ema Kaňkovská  cyklistika dráhová, 4 km družstev, podíl 1/2 – 4:50,083 min
Sára Kaňkovská  dráhová cyklistika – 200 m letmý start – 11,382 s
Sára Kaňkovská  dráhová cyklistika – 200 m letmý start – 11,432 s
Barbora Džerengová, Ema Kaňkovská  cyklistika dráhová, 4 km stíhací družstev, podíl 1/2 – 5:03,688 min.
Barbora Dvořáková, Kateřina Dvořáková, Tereza Semecká, Karolína Jirmanová  atletika, štafeta 4x 200 m – 1:39,91 min

Olympijské hry mládeže

Bronz Ondřej Pažout  severská kombinace, Norsko - Lillehammer

Akademické mistrovství světa

Zlato Libuše Jahodová  sportovní střelba - skeet - družstva - podíl, Bydhošť - Polsko
Zlato Adam Štěrbák, Matyáš Klang  veslování - smíšené párové čtyřky (podíl 1/2), Poznaň - Polsko
Zlato Jakub Podrazil, Lukáš Helešic  veslování - dvojka bez kormidelníka, Poznaň - Polsko
Zlato Michal Plocek  veslování - skif, Poznaň - Polsko
Stříbro Petr Nymburský  sportovní střelba - puška 50 m 3x 40, Bydhošť - Polsko
Stříbro Filip Dvořák  rychlostní kanoistika - C1 500 m, Montemor - Portugalsko
Stříbro Václav Dubský  rychlostní kanoistika - C4 500 m, podíl 1/4, Montemor - Portugalsko
Stříbro Václav Dubský  rychlostní kanoistika - C4 200 m, podíl 1/4, Montemor - Portugalsko
Stříbro Filip Dvořák  rychlostní kanoistika - C1 1000 m, Montemor - Portugalsko
Stříbro Václav Dubský  rychlostní kanoistika - C4 1000 m, podíl 1/4, Montemor - Portugalsko
Bronz Jindřich Dubový  sportovní střelba - VzPi sportovní pistole 10 m, Bydhošť - Polsko
Bronz Adam Štěrbák, Matyáš Klang  veslování - dvojskif, Poznaň - Polsko
© 2018 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila webnika.cz - Veronika Petříková