LOGO DUKLA

17.5.2011 Memoriál Miloslava Bednaříka

Ve dnech 13.-15.5.2011 se střelci hradecké DUKLY zúčastnili MZ Memoriálu M.Bednaříka v Brně-Soběšicích. Závod byl zařazen mezi nominační kritéria pro letošní ME a MS. Armádní střelci potvrdili dobrou výkonnost. Na trapu splnil nominační limit výkonem 120+17 Michal Hojný a obsadil celkově 3. místo. V kategorii juniorů zvítězil Pavel Vaněk nástřelem 111+23 a čtvrtý skončil Milan Hric výkonem 113+19. V disciplíně skeet po napínavém závodu obsadil po rozstřelu 3. místo Jan Sychra (123+24) a čtvrté Jan Leskovec (122+22)- oba ve splněném limitu pro ME a MS. V juniorech vyhrál Miloš Slavíček (118+22) - rovněž splnil limit. Druhý skončil Miroslav Pacák (115+23).

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net