LOGO DUKLA

Jaroslav Kulhavý se stal celkovým vítězem Sunshine Cupu, Jan Škarnitzl skončil celkově třetí

Olympijský vítěz z Londýna a stříbrný medailista z Ria Jaroslav Kulhavý vyhrál čtyřetapový závod Sunshine Cup Afxentia 2017.

Dařilo se i Janu Škarnitzlovi, který potvrdil v úvodu sezony výbornou formu. Škarnitzl dnes obsadil třetí místo a stejné místo obsadil i v celkovém pořadí.

Mezi ženami se v závěrečné etapě dařilo nejvíce Jitce Škarnitzlové, jež dorazila do cíle jako patnáctá. Těsně za ní, jako osmnáctá, skončila nejmladší závodnice elitních žen na startu Adéla Šafářová
Na start závěrečné etapy se bohužel nepostavila Jana Czeczinkarová, která měla krátce před startem závodu kolizi s protijedoucím vozidlem a je v péči lékařů ústřední kyperské nemocnice v Nikosii.

Za týden v neděli 5. března čeká českou reprezentaci další start, kdy se v unikátním prostředí antických rozvalin v Limassolu pojede závod kategorie C1 UCI Amathous 2017. Závod je veden jako druhý díl Sunshine Cupu.

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net