LOGO DUKLA

26.9.2011 Filip Ditzel zpět na kilometrovém trůnu

V pátek 23.9. 2011 se v na velodromu v Brně konalo Mistrovství ČR ve scratchi a pevném kilometru. Sprinteři brněnské Dukly se v kompletní sestavě zúčastnili „kiláku“, ve kterém nastoupil i obhájce titulu Tomáš Bábek, pro kterého byl závod hlavně comebackem do závodního světa po tom, co ho v dubnu ve velké rychlosti srazilo auto a v nemocnici několik dní bojoval o život. Z titulu se stal dle očekávání Filip Ditzel a to časem 1:06,780, o necelou vteřinu za ním dojel druhý Denis Špička( 1:07,3) a třetí místo vybojoval týmový kolega Martin Feiferlík časem 1:08,2. ( 4. Ptáčník 1:08,3, 6. Bábek 1:09,1, 7. Kelemen 1:10,2, 8. Vojta 1:11,7) V sobotním bodovacím závodě juniorů nasadil trenér Zdeněk Nosek do boje o medaile dvojici prvoročáků Vývoda & Tesařík, kteří ani na okamžik nezaváhali a získali tak v tomto mistrovském závodě pro Duklu ještě stříbrnou medaili. Zvítězila pražská dvojice Rugovec & Kraus.

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net