LOGO DUKLA

Atleti Dukly ovládli anketu Atlet roku, Špotáková poosmé královnou

Oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála anketu Atlet roku a s osmi triumfy se stala historickou rekordmankou. „Rozhodně teď nebudu nafoukaná, že jsem to vyhrála nejvícekrát. Je to ale důkaz, že to má smysl. Že to pořád můžu vyhrát, i v tomhle věku. Uvidím, jak to půjde a zda vydržím až k dalšímu cíli do Tokia," řekla s úsměvem pětatřicetiletá oštěpařka.
Bronzová olympijská medailistka z Ria de Janeiro získala 1685 bodů, druhý v pořadí skokan o tyči Jan Kudlička (1433) a třetí čtvrtkař Pavel Maslák (1222). Do TOP10 atletů se vešlo i dalších 5 dukláků: na 4. místě skončila překážkářka Zuzana Hejnová, pátý a šestý oštěpaři: vítěz seriálu Diamantová liga Jakub Vadlejch a Vítězslav Veselý, sedmé místo obsadil běžec Jakub Holuša a deváté tyčkař Michal Balner. Trenérem roku je Jan Železný, mezi jehož oštěpařské svěřence patří trio oštěpařů z finále v Riu Jakub Vadlejch, Vítězslav Veselý a Petr Frydrych.

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net