LOGO DUKLA

11.10.2011 Dukla Brno na GP Moskva

Zúčastnili jsme se již tradičních závodů nazvaných Grand Prix Moskva. Závod je zařazen do druhé kategorie UCI. V team sprintu se na start postavilo 7 teamů. V rozjížďce, kdy startovalo každé družstvo samostatně, vyrovnali naši reprezentanti, Adam Ptáčník, Denis Špička a Filip Ditzel náš nejlepší čas dosažený na velodromu v Krylatském. Jeho hodnota byla 1.00.690min a poslal nás do finále. Tam jsme nastoupili proti družstvu Petroholdingu Petrohrad, kteří dosáhli v rozjížďkách nejlepšího času 59.694min. Ve finále se naši o půl sek. zlepšili, ale na Petrohrad to nestačilo. Ti dokončili v čase 59.008min, zatímco naši borci 1.00.173min, což je náš rekord dosažený na dráze v Krylatském. Na třetím místě skončilo první družstvo Polska. Na start keirinu se postavilo 34 závodníků. Z rozjížděk postupoval do druhého kola pouze vítěz, což se z našich borců podařilo pouze Denisovi Špičkovi. Adam Ptáčník a Filip Diitzel se museli pokusit postoupit přes opravné jízdy kde dále postupoval také pouze vítěz. Postoupil Adam Ptáčník a Filipu Ditzelovi zůstaly brány druhého kola zavřeny. V jízdách o postup do finále (ze dvou jízd po šesti jezdcích, postupovali první 3, ostatní jeli jízdu o 7. – 12.místo), postoupil Adam Ptáčník. Denis Špička se do finále těsně nevešel. Denis nakonec dokončil na 8. místě a Adam Ptáčník po podjetí soupeřů po chodníčku, byl ve finále diskvalifikován a obsadil 6. místo. Finále bylo v režii řeckých bratrů Volikakisů, kteří si bratrsky pomohli a obsadili 1. (Christos) a 3.místo (Zaiferos). Mezi ně se vklínil polák Zielinski.

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net