LOGO DUKLA

25.5.2014 Atleti Dukly se stali v Poháru mistrů čtvrtým evropským klubem

V evropském poháru nejlepších klubů v atletice, který se konal 24. a 25. května v portugalském Santo Antóniu, obsadil tým armádních atletů Dukly Praha čtvrté místo.

Po prvním dnu Dukla zaostávala pouze za italským G. A. Fiamme Gialle o 11 bodů. Druhá místa vybojovali - sprinter Pavel Maslák, jenž v protivětru 0.9 m/s dosáhl na stovce času 10,68 s, kladivář Lukáš Melich s výkonem 72,46 m a ve skoku vysokém výkonem 220 cm Jaroslav Bába, Lichý na 100 metrů, stejně jako krátká štafeta.  V takticky vedené pětce dosáhl vítězství Jakub Holuša, když byl v cíli za 14:06,32 min, vyhrál i oštěpař Jakub Vadlejch, který své náčiní poslal do vzdálenosti 76,41m.

Druhý den začali atleti pražské Dukly ztrácen hlavně v dlouhých bězích, když stepla neobsadili vůbec. Bohužel od bronzové příčky je dělilo 14 bodů. Dukle udělal největší radost plným, osmibodovým ziskem Pavel Maslák, jenž navíc přidal na dvoustovce v protivětru (1.7 m/s) kvalitní čas 20,63 s. Sedm bodů za druhá místa vybojovali tyčkař Michal Balner za 525 cm, a také Tomáš Staněk, jenž poslal kouli na 19,96 m.

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net