LOGO DUKLA


24.02.2014 Výsledky armádních sportovců na ZOH v Soči

Pro armádní sport vybojovala nejcennější medaili snowboardkrosařka Eva Samková. Vynikající tři páté příčky obsadili ve slopestylu Šárka Punčochová, v běhu na lyžích na 15 kilometrů Lukáš Bauer a v paralelním slalomu Ondřej Bank, nejmladší sportovkyně Dukly osmnáctiletá snowboardistka Ester Ledecká, i přes bolesti absolvovala oba své závody a veze si skvělá umístění, šesté v paralelním slalomu a sedmé v paralelním obřím slalomu.

Armádní sportovci na ZOH v Soči

Umístění Sportovec Sport Disciplína
1.  Eva Samková  Snowboarding  Snowboardcross
5.  Šárka Pančochová  Snowboarding  Slopestyle
5.  Lukáš Bauer  Běh na lyžích   15 km klasicky
5.  Ondřej Bank  Alpské lyžování  Obří slalom
6.  Ester Ledecká  Snowboarding  Paralelní slalom
7.  Ondřej Bank   Alpské lyžování  Superkombinace 
7.  Antonín Hájek
 Jakub Janda
 Jan Matura
 Skoky na lyžích  Velký můstek - družstva
7.  Ester Ledecká  Snowboarding  Paralelní obří slalom
7.

 Pavel Churavý
 Tomáš Slavík
 Miroslav Dvořák

 Severská kombinace  velký můstek/4x 5 km - družstva
8.  Lukáš Bauer
 Martin Jakš
 Aleš Razým
 Dušan Kožíšek
 Běh na lyžích  Štafeta 4x10 km
9.  Nikola Sudová  Akrobatické lyžování  Jízda v boulích 
9.  Ondřej Bank   Alpské lyžování  Super G
9.  Antonín Brož
 Lukáš Brož
 Ondřej Hyman
 Saně  Družstva 
9.

 Martin Jakš
 Aleš Razým

 Běh na lyžích  Sprint dvojic
10.  Karolína Grohová  Běh na lyžích  Štafeta4x5 km
11.  Miroslav Dvořák  Severská kombinace  Velký můstek/10 km
13.  Lukáš Brož
 Antonín Brož
 Saně  Dvojice
16.  Šárka Pančochová  Snowboarding  U-rampa
16.  Dominik Suchý  Boby  Čtyřboby
18.   Jan Matura  Skoky na lyžích  Velký můstek
19.   Jakub Janda  Skoky na lyžích  Střední můstek
19.   Kryštof Krýzl  Alpské lyžování  Superkombinace
20.  Ondřej Bank   Alpské lyžování  Sjezd
23.  Jan Matura  Skoky na lyžích  Střední můstek
23.   Pavel Churavý  Severská kombinace  Střední můstek/10 km
24.  Nikol Kučerová  Akrobatické lyžování  Skikros
25.   Ondřej Hyman  Saně  Jednotlivci
25.   Tomáš Slavík  Severská kombinace  Střední můstek/10 km
27.  Jakub Janda  Skoky na lyžích  Velký můstek
28.  Antonín Hájek  Skoky na lyžích  Velký můstek
28.  Martin Jakš  Běh na lyžích  Skiathlon
29.  Miroslav Dvořák   Severská kombinace  Střední můstek/10 km
29.  Tomáš Slavík  Severská kombinace  Velký můstek/10 km
31.  Lukáš Bauer  Běh na lyžích  50 km volnou technikou
32.  Pavel Churavý  Severská kombinace  Velký můstek/10 km
37.  Martin Jakš  Běh na lyžích  50 km volnou technikou
38.  Karolína Grohová  Běh na lyžích  Sprint volně
41.  Dušan Kožíšek  Běh na lyžích  Sprint volně
44.  Jiří Magál  Běh na lyžích  30 km skiathlon
46.  Jakub Hlava  Skoky na lyžích  Střední můstek
49.  Aleš Razým  Běh na lyžích  Sprint volně
52.  Jiři Magál  Běh na lyžích  50 km volnou technikou
nepostoupil z osmifinále  Emil Novák  Snowboarding  Kros
nepostoupil z osmifinále  David Bakeš  Snowboarding  Kros
nedokončil 1. kolo  Kryštof Krýzl  Alpské lyžování  Obří slalom
nedokončil 2. kolo  Filip Trejbal  Alpské lyžování  Slalom
nedokončil 2. kolo  Kryštof Krýzl  Alpské lyžování  Slalom

 

 

     






   zpět

Kalendář
kalendar

kalendar
Získané medaile v roce 2017
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
41 30 35
CELKEM:       106
Více informací o medailích


Získané medaile v roce 2016
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 39 31
CELKEM:       107
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2015
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 32 31
CELKEM:       100
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2014
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
34 31 32
CELKEM:       97
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2013
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
33 27 37
CELKEM:       97
Více informací o medailích

 

Dukla a OH

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net