LOGO DUKLA

1.12.2011 Brněnský cyklista Ditzel třetí ve Světovém poháru v novém rekordu

Ze Světového poháru v kolumbijském Cali zaslal trenér Petr Klimeš velmi potěšující zprávu:“ Filip Ditzel skončil na třetím místě v závodě na 1km s pevným startem, a navíc časem 1:02.009 min překonal český rekord Aloise Kaňkovského. Filip závod pomaleji rozjel, ale postupným stupňováním tempa dokázal svůj pomalejší start eliminovat a dospurtovat na třetím místě. Je to odměna za jeho výdrž, trpělivost po návratu před třemi lety a tréninkovou morálku. “V týmovém sprintu, který se byl v programu SP před kilometrem, dokončili Adam Ptáčník, Denis Špička a Filip Ditzel z Dukly Brno, časem 45.662 s na 12. místě. Adam družstvo rozjel časem 18.38 s, což je dnes již pouze průměrný čas, Filip s Denisem na svých úsecích zajeli velmi slušné časy, ale na více jak 12. místo to nestačilo. Přitom od šestého místa Poláků byli pouhou jednu sekundu. Při rozjetí družstva o 0.4 s rychleji, není závěrečný výsledek o jednu vteřinu rychlejší nedosažitelný. Závod byl však ovlivněn tím, že našim závodníkům doručila letecká společnost kola až dva dny před startem, takže nebylo možné kvalitně potrénovat a připravit se na závod.

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net