LOGO DUKLA

2.6.2013 Loděnice Dukly Praha stojí ve vodě, záplavy v Praze

Odpoledne na ME v Seville vybojovali veslaři Dukly Praha dvě medaile - skifař Ondra Synek vyhrál a zopakoval tak svůj triumf z roku 2010. Čtyřka bez kormidelníka lehkých vah Miroslav Vraštil, Jiří Kopáč, Ondřej Vetešník, Jan Vetešník prohrála jen s Dány a vybojovala stříbrnou medaili.

Zatím co v Seville osmiveslice Dukly vyjela šesté místo a vládlo tady teplé a suché počasí vylila se Vltava v loděnici Dukly Praha ze břehů a postupně zaplavovala okolí. V 16 hodin dosáhla Vltava v Praze třetího povodňového stupně, řekou protékalo 1 740 metrů krychlových za vteřinu, v loděnici je 50 cm vody. Lodě, vesla jsou vynesena na silnici, čluny a garáže přivázány. Čeká se, že by Vltava měla v Praze kulminovat v pondělí v 7:00 ráno při průtoku 2 800 metrů krychlových za vteřinu. Takže v loděnici stoupne voda ještě tak o metr.

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net