LOGO DUKLA

David Svoboda vyhrál sázku nad Mirkou Knapkovou díky bráchovi

Na závodech se očekávaný běžecký souboj olympijských vítězů z Londýna Miroslavy Knapkové a Davida Svobody neuskutečnil. David onemocněl a tak ho zastoupil jeho bratr dvojče triatlonista Tomáš. Skifařská mistrynině světa však zvítězila mezi ženami na pětikilometrové trati, ale na čas poloviční tratě Tomáše Svobody to však nestačilo, byl lepší o téměř dvě minuty. Takže si Mirka Knapková někdy vyzkouší moderní pětiboj, no parkúr bude zajímavý asi stejně jako David ve skifu! Ve stanu Dukly si Mirka alespoň zastřílela s laserové pistole.

Běžci ale vytvořili nový rekord na RUN TOUR v Plzni. V závodech na 5 a 10 km celkem běželo 814 závodníků!

A výsledky dukláků? Tomáš Svoboda doběhl 10 km na 4. místě. Kanoistka Anna Kožíšková na stejné trati obsadila skvělé 3. místo mezi ženami.

Druhý díl běžeckého seriálu Česká pojišťovna Mizuno RunTour na 10 km vyhráli Lukáš Olejníček a Květa Pecková.

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net