LOGO DUKLA

RunTour: Pražský epilog na Ladronce

V Praze na Ladronce vyvrcholil seriál závodů RunTour 2012 za spolupráce Armádního sportovního centra DUKLA. Tvář seriálu zlatý olympijský vítěz z Londýna David Svoboda i jeho dvojiče Tomáš (doběhl na pátém místě), veslař Ondřej Vetešník či Petr Eliáš běželi stejně jako zaměstnanec Dukly Milan Beck, který v celkovém hodnocení ve své kategorii obsadil druhé místo, trať 10 kilometrů. Startérem byl trojnásobný olympijský vítěz Jan Železný.

Závod si v Praze nenechalo ujít téměř 750 závodníků a to je rekord. Trať byla velmi rychlá a za skvělého počasí tak dosahovali běžci vynikajících časů. Více než čtyři stovky přitom běželi delší trať. Spolu s desítkami dětí, které absolvovali své kratší tratě, se již počet velmi blíží magické tisícovce. Ta pravděpodobně padne příští rok.

Na start pětky se postavili také mladí atleti z TJ Dukla Praha a osobnosti známé z televizních obrazovek, hvězdy seriálu Cesty domů Pavel Soukup, Miroslav Etzler. Co se hvězd týká, nechyběl ani maskot Prahy sportovní, Pepa Pružňák.

Za startovné v RUN TOUR se vybíralo a díky tomu byl dětskému oddělení nemocnice v Motole předán šek na 498 500 Kč.

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net