LOGO DUKLA

7.6.2012 Nikl mistrem světa ve střelbě na běžící terč

Josef Nikl z Dukly Plzeň se stal mistrem světa ve sportovní střelbě na běžící terč. Český reprezentant ovládl na šampionátu ve Stockholmu disciplínu mix na 10 metrů. Střelbu ze vzduchové pušky na takzvané smíšené běhy zvládl na zlato za 386 bodů v konkurenci čtyřicítky soupeřů a zvítězil o bod před Maďarem Borosem a Rusem Azarenkem.  Josef Nikl tak mohl přidat seniorský titul k juniorskému z roku 2008, který vystřílel na MSJ v Plzni.

Bedřich Jonáš a nejzkušenější člen týmu Miroslav Januš skončili až ve třetí desítce pořadí. Společně ale české trio vybojovalo bronzovou medaili.

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net