LOGO DUKLA

11.2.2012 Bauer na SP v Novém městě dojel osmnáctý

Český běžec na lyžích Lukáš Bauer, nejlepší běžec na lyžích Dukly Liberec , obsadil v závodě Světového poháru na 30 kilometrů klasicky s hromadným startem v Novém Městě na Moravě osmnácté místo. Vítězem se stal  Švéd Johan Olsson.
Bauer na vítězného závodníka ztratil skoro půl minuty a byl evidentně zklamaný. "V posledním kole už jsem neměl síly na to bojovat," přiznal Lukáš Bauer. "Je sice pěkné, že jsem byl vidět v průběhu závodu, ale rozhoduje konec. A nedělní štafeta? Nepojedu, nejsem úplně zdráv."
Druhým nejlepším Čechem v cíli byl Jiří Magál na 24. příčce, Martin Jakš, který se až do čtvrtého okruhu pohyboval v polovině hlavní skupiny, v závěru ztratil a skončil osmadvacátý s mankem 1:21,5 minuty.
Výsledky - muži - 30 km klasicky s hromadným startem:
1. Olsson (Švéd.) 1:13:42,0, 2. Cologna (Švýc.) -1,5,...18. Bauer -29,3, 25. Magál -53,3, 29. Jakš -1:21,5, 54. Horčička -6:39,2.

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net