LOGO DUKLA

15.1.2011 Dušan Kožíšek dosprintoval v SP v Liberci třetí

Běžec na lyžích Dušan Kožíšek vybojoval ve sprintu volnou technikou v Liberci třetí místo a dosáhl svého nejlepšího výsledku ve Světovém poháru. Své maximum ve Světovém poháru zlepšil o jedno místo; dosud byl nejlépe čtvrtý loni ve sprintu na pražském Strahově v rámci Tour de Ski. Na trati 1600 metrů doběhl ve čtvrtfinále i v semifinále na druhém místě a zajistil si vždy přímý postup. "Chtěl jsem udělat svůj nejlepší výsledek, to se povedlo, takže jsem hrozně spokojený," řekl po doběhu sedmadvacetiletý lyžař, který má ve sbírce bronz ve sprintu dvojic s Martinem Koukalem z mistrovství světa v Oberstdorfu 2005. Světový pohár v běhu na lyžích v Liberci - sprint volnou technikou: Muži (1600 m): 1. Hattestad (Nor.) 2:55,3, 2. Pellegrino (It.) -1,0, 3. 3. Kožíšek (ČR) -3,0, 4 ...40. Martin Koukal, 50. Aleš Razým, nepostoupili z kvalifikace.

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net